Kto sme

Manažment energetických zariadení, MEZ, je značka vytvorená slovenskou spoločnosťou KMF SLOVAKIA, s.r.o. založenou v roku 2012. Môžete ju nájsť na trafostaniciach, ktoré máme v správe, ale aj na faktúrach pri rozúčtovávaní elektrickej energie.

Sme alternatívny distribútor a dodávateľ elektrickej energie na slovenskom trhu s energiami a držiteľmi povolenia na dodávku a distribúciu elektriny. Naša činnosť podlieha pravidlám  v zmysle príslušnej legislatívy a je regulovaná Úradom pre reguláciu sieťových odvetví.

Značka MEZ nás vystihuje - venujeme sa manažmentu energetických zariadení. Riadime a spravujeme ich odborne, flexibilne a pre vás. Zameriavame sa najmä na vytváranie miestnych distribučných sústav, t.j. správu a prevádzkovanie súkromných trafostaníc.

Naša spoločnosť KMF SLOVAKIA, s.r.o. sa od svojho vzniku vyprofilovala na jedného z najväčších alternatívnych distribútorov na Slovensku. Spolupracujeme so všetkými hlavnými dodávateľmi elektrickej energie (ZSE, SSE, SPP, Magna, Slovenské elektrárne, Slovakia energy,Twinlogy). Sme špecialisti na riešenie firemnej energetiky.


Maroš Fischer
konateľ spoločnosti


Odborný a profesionálny prístup je pre nás samozrejmosťou

Máme dostatok odborných skúseností a naše riešenia sú komplexné. Zastrešíme činnosti od obhliadky, analýzy až po odstránenie porúch či vykonanie údržby. Váš problém detailne zhodnotíme a v čo najkratšom možnom čase vyriešime.

Konáme slušne a vždy v záujme klienta

Dobré vzťahy s klientom sú pre nás prvoradé. Prispôsobujeme sa klientovi, nie on nám. Či vlastníte výrobnú firmu, priemyselný park alebo energeticky náročné budovy, odbremeníme vás od prevádzkových starostí spojených s vašou trafostanicou.

Ochotne, moderne a na mieru vyriešime váš problém

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Nebojte sa na nás obrátiť aj so špecifickým problémom, ktorému nerozumiete. Často ani štandardní a zabehnutí poskytovatelia naň nemusia mať riešenie. My ho aktívne nájdeme a ponúkneme vám naň najvhodnejší náhľad.

Sme flexibilní a dohodnuté termíny sú pre nás záväzné

U nás všetko vybavíte na jednom mieste za zlomok času. Kým iní presúvajú tlačivá, my pracujeme. Nemáme lehoty a každému problému sa venujeme okamžite. Taktiež prísne dodržiavame stanovené termíny dodávok.

Spoľahlivosť sprevádza našu prácu od prevzatia problému až po jeho vyriešenie

Presvedčte sa o tom na vlastnej koži. Máme desiatky spokojných klientov a keďže spolupracujeme aj s veľkými energetickými spoločnosťami, zastávame svoje nezastupiteľné miesto na trhu s energetikou.